Všechny články

Rychlý přehled zhlédnutých seriálů a odkazů na MyDramaList.

Do Da-hae je profesionální podvodnice, která společně se svou rodinou získává peníze podváděním lidí. Jednou ale narazí na velmi neobvyklou rodinu, která jí změní život.

Fallin'

05.06.2024

Videoklip s písní Fallin' ze seriálu Královna slz.

Královna slz

02.06.2024

Baek Hyun-woo a Hong Hae-in jsou manželé, ale jako by jimi ani nebyli. Navzájem si jsou zcela cizí. Přesto se nakonec znovu pokusí svou kdysi vzájemnou lásku probudit.

Jo Yeo-hwa je ctnostná vdova, která je zcela oddána památce svého manžela a jen zřídka vychází ze svého domova. Málokdo však zná její pravé já, které se probouzí v temné noci.

Lovkyně lží. Tak říkají Mok Sol-hee, která má od narození dar slyšet pravdu nebo lež. Stačí jen poslouchat a její vnitřní sluch ji napoví co daný člověk vlastně říká.

Život prokurátora No Ji-Wooka se obrátí vzhůru nohama, když se jeho stážistka Eun Bong-Hee stane hlavní podezřelou z vraždy a on sám stojí na straně obžaloby.

How About You

15.05.2024

Videoklip s písní How About You ze seriálu Podezřelý partner.

Videoklip s písní How Do I Say It? ze seriálu Podezřelý partner.

Lidstvo se přemnožilo a čím dál víc ničí život na své planetě. Proto na Zemi přichází Paraziti, aby tento škodlivý živočišný druh ovládli a vyhubili . . . 18+

Time Machine

05.05.2024

Skladba Time Machine ze seriálu Náhodné setkání bez videoklipu.

Step

05.05.2024

Videoklip s písní Step ze seriálu Náhodné setkání.

Susanne

05.05.2024

Videoklip s písní Susanne ze seriálu Náhodné setkání.

Videoklip s písní You Got A Minute ze seriálu Náhodné setkání.

Baek Yoon-young a Yoon Hae-jun se setkají náhodou. A díky té náhodě dostanou oba příležitost změnit svou budoucnost v minulosti svých rodičů a stvořit tak novou přítomnost.