Po ničivém zemětřesení je Soul v troskách a platí v něm zákony džungle. Dospívající Han Su-na dostane nabídku na lepší život. Netuší však, že není zlato co se třpytí.

Jako nájemná vražedkyně je známé eso. Jako svobodná máma dospívající dcery ale často tápe. Kdyby tak výchova potomků byla stejně snadná jako někoho sejmout.

Otrlí piráti a banditi z Čosonu hledají ztracené královské zlato. Musí přitom ale rozlousknout spoustu hádanek, přestát nebezpečné bouře a odolat nemilosrdným nepřátelům.

Telefon

31.08.2021

Žijí ve stejném bytě, ale každá v jiné době. Sériová vražedkyně se dovolá ženě, od které ji dělí dvacet let, a vsadí její minulost i život, aby změnila vlastní osud.

Čtyři roky po vypuknutí zombie apokalypsy se bývalý voják Jung-seok vrací zpátky do nákazou zdevastované Koreje, aby odsud přivezl auto plné peněz a získal tak naději na lepší život.

Vlak do Busanu

07.06.2021

Seok Woo a jeho dcera Soo-ahn nastoupí v Soulu na vlak do Busanu, aby navštívili Soo-ahninu matku. Netuší však, že je ve vlaku čeká boj o život se zombíe apokalypsou.