Do Da-hae je profesionální podvodnice, která společně se svou rodinou získává peníze podváděním lidí. Jednou ale narazí na velmi neobvyklou rodinu, která jí změní život.

Královna slz

02.06.2024

Baek Hyun-woo a Hong Hae-in jsou manželé, ale jako by jimi ani nebyli. Navzájem si jsou zcela cizí. Přesto se nakonec znovu pokusí svou kdysi vzájemnou lásku probudit.

Jo Yeo-hwa je ctnostná vdova, která je zcela oddána památce svého manžela a jen zřídka vychází ze svého domova. Málokdo však zná její pravé já, které se probouzí v temné noci.

Lovkyně lží. Tak říkají Mok Sol-hee, která má od narození dar slyšet pravdu nebo lež. Stačí jen poslouchat a její vnitřní sluch ji napoví co daný člověk vlastně říká.

Život prokurátora No Ji-Wooka se obrátí vzhůru nohama, když se jeho stážistka Eun Bong-Hee stane hlavní podezřelou z vraždy a on sám stojí na straně obžaloby.

Lidstvo se přemnožilo a čím dál víc ničí život na své planetě. Proto na Zemi přichází Paraziti, aby tento škodlivý živočišný druh ovládli a vyhubili . . . 18+

Baek Yoon-young a Yoon Hae-jun se setkají náhodou. A díky té náhodě dostanou oba příležitost změnit svou budoucnost v minulosti svých rodičů a stvořit tak novou přítomnost.

Hra smrti

23.04.2024

Nehrajte si se smrtí nebo si Smrt bude hrát s Vámi. Kdyby to Choi Yee-jae věděl, tak by si se smrtí nezahrával. Každý člověk je totiž jedinečný . . . 18+

Ko Moon-young je spisovatelka knížek pro děti, která trpí poruchou osobnosti a neustále se s každým dostává do konfliktu. Jednoho dne se tak střetne i s Moon Gang-taem, se kterým se kdysi znala.

Nam Ha-neul a Yeo Jung-woo byli jako školáci velcí soupeři. Jako dospělí však poznají, že k překonání nástrah života potřebují jeden druhého.